Domů / Novinky / Kapela Slza vydá ze svého prvního turné dokument
wallpaper_slza_1600x1200-C1

Kapela Slza vydá ze svého prvního turné dokument

Léto bývá pro mnohé kapely ve znamení letních festivalů. Prostřednictvím nich komunikují se svými fanoušky a užívají si letní pohodu a atmosféru, kterou umí letní festivaly vytvořit. Nejinak je tomu také u české formace Slza, která se chystá se svým repertoárem potěšit návštěvníky několika hudebních festivalů. A to není jediná věc, na kterou se můžete od kapely Slza těšit!

Vydání dokumentu

Domácí kapela Slza se svým prvním singlem „Lhůta záruční“ prorazila do všech rádií a zcela jej ovládla. To jí přineslo velké množství fanoušků a také úspěch na hudebním poli. Jejich album „Katarze“ slavilo úspěch a to dokonce takový, že na začátku června se dostala na světlo světa vinylová podoba tohoto alba. A to není ještě všechno! Kapela si pro své fanoušky připravila dokument, který seznamuje fanoušky s průběhem a také se vším, co se dělo v zákulisí během prvního turné. Vydání je naplánováno na červen letošního roku.

Podzimní turné Katarze

Kapela Slza má za sebou velmi úspěšné jarní Katarze Tour 2016. Šlo spíše o spontánní záležitost, kterou kapela uskutečnila. Původně se turné plánovalo až na samotný podzim, ovšem zájem byl opravdu velký a tak se kapela rozhodla fanoušky potěšit jarní verzí turné. S jarní částí turné slavila kapela úspěch, všude bylo vyprodáno a během devíti koncertů se na kapelu těšilo před dvanáct tisíc lidí.

Podzimní turné 2016

Slza neochudí své fanoušky ani o podzimní turné. To proběhne v třinácti městech České republiky. První koncert začíná 5.10.2016 ve Žďáru nad Sázavou a podzimní Katarze Tour 2016 vyvrcholí 25.11.2016 v Zábřehu. Více informací, nejen o podzimním turné, ale také o dalších vystoupeních a akcích se dozvíte na oficiálním webu kapely http://skupinaslza.cz/


Může vás také zajímat: moderní bydlení, zdravý životní styl, hororové filmy, herní magazín, tréninky, počítačový expert, internetové novinky, finanční novinky, svatby, magazín pro dívky, povídky

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Divokej Bill: na jaře album a pak turné

Skupinu Divokej Bill a jejich Malování nebo Plakala zná drtivá většina posluchačů. Rok 2017 bude …