Domů / Novinky / Nejsledovanější hudební celebrita roku 2016

Nejsledovanější hudební celebrita roku 2016

Hudebníci a zpěváci jistě vědí, že sociální sítě táhnou a komunikace s fanoušky je něco, co je může odlišit do jiných jejich kolegů. Jako každý rok i letos se objevilo, kdo je nejsledovanější osobností v oblasti hudby v roce 2016 na sociální síti Instagram. A kdože, jí je? Americká zpěvačka a také herečka Selena Gomez.

Výroční zpráva

Jako každým rokem se objevují výroční zpráva, kterou i v letošním roce na začátku prosince zveřejnili představitelé Instagramu. Ke konci listopadu tedy měla americká zpěvačka a herečka Selena Gomez 103 miliónů fanoušků, kteří ji na dané sociální síti sledovali. Na druhém místě se s výsledkem 93,9 miliónů sledovatelů umístila Taylor Swift. Na třetí příčce skončila Ariana Grande, kterou sleduje 90,4 miliónů příznivců. Bramborovou medaili si odnáší Beynocé s 89,3 milióny sledovatelů a první pětici uzavírá Nicki Minaj se 69,5 miliónů fanoušků na Instagramu.

Talentovaná zpěvačka a herečka

Mladá talentovaná zpěvačka a herečka, kterou to už odmalička táhlo do světa showbussinesu. Hrála v několika seriálech, filmech a prorazila také jako zpěvačka. K některým filmům a seriálům, ve kterých se objevila, přispěla také soundtrackem. Přinesla také svou módní značku. Selena je velmi talentovaná mladá dáma a právem si zaslouží prvenství ve sledování na Instagramu. Se svými fanoušky se dělí o mnoho věcí.

Osm z deseti

Ano, Selena ovládla osm z deseti nejoblíbenějších snímku na Instagramu. Už to je znakem, že ač u nás nemusí být známá úplně všem, ve Spojených státech amerických je velmi známá a sledována. Nejpopulárnější hudební heslo za rok 2016 se stal „hip hop“ a obecně lidé nejvíce používali u svých fotografií velmi oblíbené „love“.

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Kapely, které přišly o svého frontmana

Hlavním, často i lídrem celé kapely bývá frontman. Jde o vůdčí osobnosti, které si fanoušci …