Domů / Klipy & videa / Největší hity 90. let 1. část

Největší hity 90. let 1. část

Devadesátky, pro mnoho z nás jde o dobu, ve které jsme vyrůstali, dospívali. Byla to doba, kdy jsme chodili v lacláčích, zvonáčích s tričkem, které končilo těsně pod prsy. Kreslili jsme kamarádům do památníčků, měly první panenku Barbie, sbírali kartičky hokejistů, nosili barevné korálky a hráli pogy. Pro jaké hity jsme hlasovali v hitparádách a poslouchali je v rádiu?

Hanson – MMMBop

Tři blonďatí bratři, kteří byli snem každé pubertální dívky, která si jejich plakáty lepila na stěny svého pokojíčku.

MC Hammer – U Can’t Touch This

Nesmrtelný MC Hammer a jeho hit nám ukázal, že i rapování může být považováno za hudbu. Kdo to v té době uměl, byl king.

Spice Girls – Wannabe

Pět ztřeštěných holek, které se nespoutaně baví a zpívají o tom, že přátelství nikdy nekončí. Každá z nich měla nějakou přezdívku, holky měly velký úspěch, ovšem později se rozpadly.

Los del Rio – Macarena

Dva starší pánové v roce 1994 hodili „do placu“ svůj megahit, který se i dnes těší velké oblibě a na nejedné párty na něj narazíte. Kdo by tento tanec neznal? Každý se svíjel do rytmu tohoto hitu a přiznejte se, kdo si na něj občas na párty netrsne ještě teď?

Haddaway – What Is Love

Nestárnoucí vypalovačka, která nemohla chybět na žádné diskotéce, žádném večírku.

Culture Beat – Mr. Vain

Existují od konce 80. let, nejvíce slávy však zažili právě se songem Mr. Vain, který duněl na každé dance párty.

Backstreet Boys – Everybody

Jeden z nejúspěšnějších boybandů v historii, chlapci mají na kontě 100 miliónů prodaných alb a jejich postery zdobili nejeden dívčí pokojíček.


Může vás také zajímat: ekonomika, zdraví, finanční zprávy, informace o financích, básně, kardio cviky, hubnutí, luxusní šperky, cestování, pojištění

 

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Lenny

Když se na ní zadíváte, podoba tam je. Víte přesně, že jde o dceru zpěvačky …