Domů / Novinky / Comeback The Kelly Family

Comeback The Kelly Family

Mnoha lidem tato hudební devítka sourozenců v devadesátých letech vadila a tradovaly o nich vtipy. V srdcích mnoha fanoušků však tato rodina hluboce zakořenila. A to dokonce tak, že jí zůstali věrni po dobu mnoha let. I když kapela přestala společně koncertovat zhruba před dvanácti lety a jednotliví sourozenci se začali věnovat zakládání rodiny a realizaci na sólové dráze, na rodinu jako takovou nezanevřeli. Nikdy nevylučovali možný comeback kapely. A tato situace právě nastala!

První vlaštovka v podobě koncertu

Už první vlaštovky o možném comebacku se objevila v listopadu loňského roku, kdy se objevilo, že rodina plánuje koncert v Německu, konkrétně v Dortmundu ve Westfalenhalle, kde měli jako skupina svůj koncert v roce 1994. První koncert se vyprodal během pár minut a tak rodina záhy přidala další koncert. I ten fanoušci vykoupili rychlostí blesku a rodina tak přidala třetí a poslední koncert na následující den. I ten se vyprodal a tak se rodině povedlo něco neuvěřitelného. Všechny tři koncerty se během chvíle vyprodali. Mnoho fanoušků tak bude mít možnost kapelu vidět na vlastní oči a to 19. 20. a 21. května 2017 v Dortmundu.

Nové album

Že jde o comeback se vším všudy, potvrdily informace z konce ledna, kdy se rodina podělila o fotografii a informace z natáčení alba. Album se jmenuje We Got Love a objevily se na něm staré hity, kterým se rodina rozhodla dát nové aranžmá. Album má také dvě nové písně a to Keep On Singing a Brothers And Sisters. Najdete zde takové hity jako Why, Why, Why, NaNaNa, First Time i An Angel, který se do srdcí fanoušků nesmazatelně zapsal a kterou složil tehdy patnáctiletý Paddy. Šlo o jejich největší hit, který způsobil průlom v jejich slávě. Album vyšlo 24.3.2017 a ještě předtím vyšel singl NaNaNa a to 13.3.2017. Fanouškům nabízí také bonusové verze, které kromě písniček navíc obsahují i plakát, krabici, pohledy a látkovou tašku.

Ne všichni se comebacku zúčastní

I když jde o ohlašovaný comeback Kelly Family, ne všichni sourozenci se na nahrávání podílí a ne všichni se budou účastnit koncertu v Dortmundu. Kapela pojede koncerty v šestičlenné sestavě a to Kathy, Patricia, Jimmy, Joey, John a Angelo. Ke kapele se nepřipojí Barby, která má zdravotní problémy a z veřejného života se stála, Maite a Michael Patrick, kteří mají oba své sólové projekty a koncerty.

Nadšení fanoušků

Velké nadšení zavládlo v táboře fanoušků, které tato skupina má i po mnoha letech. Svědčí o tom nejen vyprodané tři koncerty, ale také hojná účast fanynek v Berlíně, kde skupina natáčela videoklip a přizvala k tomu právě své fanoušky. V rámci comebacku se kapela rozhodla v roce 2018 jet na turné a v rámci něj se objeví v mnoha německých městech, ale například také v České republice, v Praze či v sousedním Polsku, kde se objeví hned ve třech městech. Každopádně fanoušci jen potvrzují to, že skupina, ač o sobě nedala vědět několik let, má stále své fanoušky, kteří jejich návrat vítají s nadšením.

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Kapely, které přišly o svého frontmana

Hlavním, často i lídrem celé kapely bývá frontman. Jde o vůdčí osobnosti, které si fanoušci …