Domů / Novinky / Kapela Slza vydá ze svého prvního turné dokument

Kapela Slza vydá ze svého prvního turné dokument

Léto bývá pro mnohé kapely ve znamení letních festivalů. Prostřednictvím nich komunikují se svými fanoušky a užívají si letní pohodu a atmosféru, kterou umí letní festivaly vytvořit. Nejinak je tomu také u české formace Slza, která se chystá se svým repertoárem potěšit návštěvníky několika hudebních festivalů. A to není jediná věc, na kterou se můžete od kapely Slza těšit!

Vydání dokumentu

Domácí kapela Slza se svým prvním singlem „Lhůta záruční“ prorazila do všech rádií a zcela jej ovládla. To jí přineslo velké množství fanoušků a také úspěch na hudebním poli. Jejich album „Katarze“ slavilo úspěch a to dokonce takový, že na začátku června se dostala na světlo světa vinylová podoba tohoto alba. A to není ještě všechno! Kapela si pro své fanoušky připravila dokument, který seznamuje fanoušky s průběhem a také se vším, co se dělo v zákulisí během prvního turné. Vydání je naplánováno na červen letošního roku.

Podzimní turné Katarze

Kapela Slza má za sebou velmi úspěšné jarní Katarze Tour 2016. Šlo spíše o spontánní záležitost, kterou kapela uskutečnila. Původně se turné plánovalo až na samotný podzim, ovšem zájem byl opravdu velký a tak se kapela rozhodla fanoušky potěšit jarní verzí turné. S jarní částí turné slavila kapela úspěch, všude bylo vyprodáno a během devíti koncertů se na kapelu těšilo před dvanáct tisíc lidí.

Podzimní turné 2016

Slza neochudí své fanoušky ani o podzimní turné. To proběhne v třinácti městech České republiky. První koncert začíná 5.10.2016 ve Žďáru nad Sázavou a podzimní Katarze Tour 2016 vyvrcholí 25.11.2016 v Zábřehu. Více informací, nejen o podzimním turné, ale také o dalších vystoupeních a akcích se dozvíte na oficiálním webu kapely http://skupinaslza.cz/


Může vás také zajímat: moderní bydlení, zdravý životní styl, hororové filmy, herní magazín, tréninky, počítačový expert, internetové novinky, finanční novinky, svatby, magazín pro dívky, povídky

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

U2: 30 let od slavné The Joshua Tree

Irská skupina U2 si v roce 2017 připomene třicáté výroční od vydání jejich slavného alba The …