Domů / Akce/Festivaly / Beats for love

Beats for love

Rádi tančíte? Hledáte festival, kde si budete moci pořádně zatančit, užít si s přáteli zábavu? Bavit se nejen tancem, ale také jiným doprovodným programem? Pak jistě navštivte taneční festival Beats for Love v Ostravě, který naplní tři dny tancem a taneční muzikou.

audience-945449_960_720

Festival tance

Beats for Love Pepino se koná ve dnech 30. 6. – 2. 7. 2016 v Ostravě. Pokud to máte z ruky, nenechte se odradit vzdáleností a užijte si i trochu cestování. Festival se odehrává v Dolní oblasti Vítkovic a v roce 2016 se bude konat již po čtvrté. Předchozí roky festival navštívila spousta návštěvníků z České republiky, ze Slovenska i jiných zahraničních států. Na své si zde přijdou vyznavači taneční hudby všech možných stylů, neopakovatelná atmosféra, skvělé počasí a to vše doplněno industriálními kulisami bývalých železáren působí neopakovatelným dojmem. Za předchozí tři ročníky se na festivalu objevilo více jak sto tisíc návštěvníků, což ukazuje, že taneční festival je velmi oblíbený a i letos se můžeme těšit na vysokou návštěvnost.

Kdo vystoupí?

Taneční festival, jak už bylo výše zmíněno, přináší taneční hudbu všech možných stylů, proto se i letos na celkem třinácti pódiích představí několik desítek DJů z celého světa. Poslechnout si můžete celosvětově velmi oblíbený projekt Sigma z Velké británie, Angerfist z Holandska, Mark Knight, Mike Candys, Beardyman, SPOR. Z českých a slovenských luhů a hájů se můžete těšit na kapelu Prago Union, Vladimir518, Ektor, Majk Spirit, Klara nebo Pil C.

Nejen hudební program

Kromě výborných DJů se můžete těšit také na obrovský doprovodný program. Festival přinese spoustu aktivit, které vás budou bavit jak přes den, tak i v noci. V areálu Dolní oblasti Vítkovic najdete také spoustu zábavných zón, ale také odpočinkových zón. Návštěvníci si tak na festivalu přijdou na své, vstupenky jsou stále ještě v prodeji. Více informací naleznete na oficiálních stránkách festivalu http://www.b4l.cz/cs/ Pokud na festival vyrazíte, tak si ho ve zdraví užijte.

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Apocalyptica bude v Praze

Apocalyptica je finská hudební skupina, která interpretuje původem heavy metalové skladby a to velmi jedinečným …