Domů / Akce/Festivaly / Koho uvítá Česká republika v roce 2017?

Koho uvítá Česká republika v roce 2017?

V roce 2016 se v České republice objevilo mnoho slavných zahraničních hudebních hvězd, kteří zde uspořádali své koncerty. Nebude tomu jinak ani v roce 2017. Tento rok nabídne mimo jiné Norah Jones, Robbieho Williamse, Depeche Mode, Axla a Slashe a další a další. Na koho se můžete těšit?

Axl a Slash

Legendární Guns N‘ Roses se objeví v pražských Letňanech a to v polovině roku, 4. července 2017. Snad žádný pořádný fanda si nenechá ujít tuto mimořádnou možnost vidět na jednom pódiu Axla a Slashe. Připojí se k nim také původní člen Duff McKagan. Ovšem, co bubeník Steven Adler, to je nejisté. Během roku 2017 měl zdravotní problémy.

Depeche Mode

Se svou show se celkem pravidelně vracejí také britští Depeche Mode. Ti vydají na jaře roku 2017 nové album s názvem Spirit a tak se fanoušci mohou těšit nejen na největší hity této skupiny, ale také na zbrusu nové songy z nové desky. Koncert se uskuteční v Praze, na slavném fotbalovém stadionu Slavie v Edenu a to 24. května.

Robie Williams

Také bývalý člen chlapecké skupiny Také That Robbie Williams se objeví v České republice. Tento anglický zpěvák a skladatel se těší velké oblibě, v pražských Letňanech, kde se bude koncert konat, si jej nenechá jistě ujít mnoho fanoušků. Objeví se zde 19. srpna a jako předskokany si vybral Erasure.

Norah Jones

Norah Jones navštíví Českou republiku vůbec poprvé. Přijala pozvání na multižánrový hudební festival Colours of Ostrava, která se opět bude konat v období prázdnin. Půjde o první zpěvaččino vystoupení na půdě České republiky a určitě bude mít úspěch.

Další hudebníci

V roce 2017 se v České republice objeví také americká rocková skupina Systém of A Down a to 12. 6. 2017, kdy budou v pražské O2 aréně. V Brně se objeví 25. 3. 2017 také Macy Gray. 28. 5. a 29. 5. května se na fotbalovém stadionu Slavie v Edenu objeví německá skupina Rammstein. 22.5.2017 vystoupí v O2 aréně Deep Purple. Dále se zde objeví také ZZ Top, Kiss nebo americká skupina Korn. Rok 2017 tak bude hudebně velmi pestrý.

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Olomouci se představil Dyrk Shivay

Druhý březnový víkend patřil v Olomouci neobyčejné návštěvě. Z Německa přijel zpěvák a kytarista Dyrk Shivay, aby …