Domů / Akce/Festivaly / Enrique Iglesias navštíví Českou republiku

Enrique Iglesias navštíví Českou republiku

Španělský popový zpěvák Enrique Iglesias, kterému nikdo neupře jeho temperament, odehraje v rámci svého turné Sex and Love také koncert v České republice. Jeho věrní fanoušci se na něj mohou těšit v polovině prosince a to v Praze v Tipsport Aréně, kde se i vy můžete se španělským temperamentním zpěvákem setkat, konkrétně 18. prosince.

Víc než jen líbivý obličej

Ač si mnozí myslí, že tento popový zpěvák láká a vábí své fanynky jen na sladké texty a „psí oči“, není tomu tak. Důkazem je také víc než sto šedesát miliónů prodaných nosičů. Jeho otcem je známý zpěvák Julio Iglesias, takže hudební geny měl Enrique jistě po kom podědit. Svého času se chtěl Enrique vymanit ze slavného příjmení, aby jej nikdo nepodezříval, že z něj těží a vystupoval pod pseudonymem. I když načal čtvrtou dekádu, nic z jeho sexapellu se neztratilo. Rovněž jeho tvorba je velmi smyslná, tak jak se na rodáka z Madridu sluší.

The 2010 Walmart Shareholders' Meeting at Bud Walton Arena in Fayetteville, Ark, on Friday, June 4, 2010.
The 2010 Walmart Shareholders‘ Meeting at Bud Walton Arena in Fayetteville, Ark, on Friday, June 4, 2010.

Jeho hudební cesta

Debut si odbyl v roce 1995 a na něj navazoval alby Vivir )1997), Cosas Del Amor (1998), Enrique (1999), Escape (2001), Quiz (2002), 7 (2003), Insomniac (2007), Euphoria (2010) a poslední Sex And Love (2014). Proslavila jej píseň Bailamos, kterou nazpíval pro soundtrack k filmu Wild Wild West. Nastoupily další hity jako Hero, Be with You, Escape a mnohé další. Kromě hudby se věnuje také herectví, objevil se jako host například v seriálech Jak jsem poznal vaši matku nebo Dva a půl chlapa.

Nadcházející turné

V rámci svého turné Sex and Love, které propaguje jeho poslední album, zazpívá zpěvák například v Polsku, Rakousku i České republice, kde vystoupí poprvé. Přiveze sebou velkolepou show, která se samozřejmě neobejde bez latinskoamerického popu, který je pro něj tak typický. Předprodej vstupenek na tento prosincový koncert je již spuštěn.

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Kapely, které přišly o svého frontmana

Hlavním, často i lídrem celé kapely bývá frontman. Jde o vůdčí osobnosti, které si fanoušci …