Domů / Doporučujeme / Bryan Adams představí svůj chraplák v Praze

Bryan Adams představí svůj chraplák v Praze

Bryan Adams a jeho nezapomenutelné hity zná snad každý. Jeho snadno rozpoznatelný chraplák v devadesátých letech milovaly všechny ženy. Také v řadách mužů má své fanoušky, díky rockovým hitům. Ústřední píseň z filmu Robin Hood – Král zbojníků Everything I Do (I Do It for You) zná mnoho lidí, nejen fanoušků tohoto kanadského rockera. Jeden z nejlepších rockových umělců se svou přítomností rozhodl také poctít Českou republiku v rámci svého připravovaného turné Get Up! A jeho fanoušci se tak mají na co těšit.

Turné k nové desce

Na připravovaném turné si fanoušci poslechnou nejen zásadní skladby, kterou za svou bohatou kariéru Bryan Adams nazpíval, ale také nové písničky z jeho alba Get Up. Většina písní i tentokrát pochází z pera samotného Bryana, kterému pomáhal jeho dlouholetý spojenec Jim Vallancey. Na nové desce, která vyšla v druhé půlce loňského roku, se Bryan Adams představuje nejen jako romantik, kdy umí psát nádherné a pomalé balady, ale také jako nestárnoucí rocker, který má v zásobě dostatek svižných a chytlavých songů. Svou show představí České republice 5. října 2016 v pražské O2 Aréně.

Bryan Adams ve zkratce

Bryan Adams je rockový zpěvák, kytarista, autor hudebních textů se narodil v Kingstonu, v provincii Ontario, do rodiny dvou diplomatů. V patnácti ukončil školu a naplno se věnoval své hudební kariéře. Své začátky spolu s kapelami Shock a Sweeney Todd, se kterými vydal také své první album. Vydělával si mimo jiné také mytím aut, prodáváním ve zverimexu či v obchodu s hudbou. A ten se mu stal osobní, zde se potkal s bubeníkem Jimem Vallancem a začíná jejich spolupráce. Album Waking up the Neighbours je asi nejznámější, obsahovalo hit Everything I Do. Další hity na sebe nenechaly dlouho čekat, například Please Forgive Me, Summer of 69, Run to You, Somebody, All for Love a mnohé další.

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Kapely, které přišly o svého frontmana

Hlavním, často i lídrem celé kapely bývá frontman. Jde o vůdčí osobnosti, které si fanoušci …