Domů / Doporučujeme / Originální i cover písně

Originální i cover písně

V zaměstnání, doma nebo v autě, každý z nás alespoň občas poslouchá rádio nebo si pouští svoje oblíbené interprety. Mezi často hranými skladbami se najdou i písničky přezpívané, jinak známé také jako cover verze originálních písní. Původní skladby mohly být neúspěšné, ovšem v jiném podání mohou mít šanci prorazit, nebo jde naopak o velmi oblíbené melodie, které znají lidé po celém světě, takže interpret doufá, že se cover verzí známé písně proslaví i on.

Zdaleka nejvíc cenění jsou však interpreti a skupiny, kteří tvoří vlastní originální skladby i texty. Pokud jde o kvalitní hudbu na CD nebo i LP, prohlédněte si nabídku v internetovém obchodě FilmnaDVD.cz. Zde jsou vám k dispozici nejen filmy a seriály na DVD či Blu-ray, ale také široký výběr hudebních nosičů. Naleznete zde skutečné hity, světově proslulé hudební skupiny i jednotlivé interprety. Dále jsou vám k dispozici také alba méně známých českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček.

1425480694_lFE0e

Mezi oblíbené patří také britský zpěvák Ed Sheeran, který se prosadil v roce 2011, kdy vydal debut označený znaménkem +. Úspěšný byl z pohledu posluchačů i kritiků a za své první album sklidil hned několik prestižních ocenění. Stal se Objevem a Zpěvákem roku na Brit Awards, obdržel Q Awards pro nováčka roku a jako autor skladby The A Team též velmi respektovanou Ivor Novello Awards, jejímiž držiteli jsou například Adele, Bono z U2, Mick Jagger, David Gilmour z Pink Floyd nebo John Lennon a Beatles. Velmi úspěšné bylo rovněž jeho druhé album, které nazval x, to mu vyneslo řadu dalších ocenění včetně dvou Grammy za písničku Thinking Out Loud a Ed Sheeran se zařadil mezi nejpopulárnější interprety světa. Třetím písničkovým albem je Divide, na kterém písničkář spolupracoval s producenty dalších slavných hudebníků – Benny Blancem (Rihanna, The Weeknd), Johnny McDaidem, Mike Elizondem nebo a Steve Macem. Toto nové album si můžete zakoupit na FilmnaDVD.cz hned v několika variantách – na CD, 2 LP a a ve verzi deluxe se čtyřmi písněmi navíc.

O angelo

Shlédněte také

Olomouci se představil Dyrk Shivay

Druhý březnový víkend patřil v Olomouci neobyčejné návštěvě. Z Německa přijel zpěvák a kytarista Dyrk Shivay, aby …