Domů / Novinky / Phil Collins a jeho nové výběrové album

Phil Collins a jeho nové výběrové album

Phila Collinse, někdejšího člena kapely Genesis bude znát mnoho lidí, minimálně každý o něm už někdy, někde slyšel. Jde o uznávaného hudebníka, původem z Anglie. Na svém kontě má pět prestižních cen Grammy a Oscar. Nejvíce se proslavil jako lídr hudební kapely Genesis a svou slávu dokázal později zužitkovat i jako sólový zpěvák. Jeho písně se nejčastěji týkali ztracené lásky a jsou známé všem.

Phil_Collins_Mama

„The Singles“

Říjen je měsíc, kdy vydává Phill Colins dosud nejrozsáhlejší kolekci svých největších hitů. Výběr toho nejlepšího od něj vychází 14. října a ponese název The Singles. Kompilace hitů je jakousi mapou, která poukazuje na pětatřicet let sólové kariéry tohoto zpěváka. Jednotlivé tracky jsou chronologicky seřazené. Album uvádí debutový singl z roku 1981, který se jmenuje In The Air Tonight. Trojdiskovou kolekci uzavírá song z posledního alba, které vyšlo v roce 2010 a to song Going Back.

Nejen úspěšné singly z hitparád

Jednotlivé skladby se nesoustředí jen na ty písně, které se umístili v hitparádách, nabízí různé songy, které byly pro Collinse nějakým způsobem významné. Najdete zde například také I Don’t Care Anymore. Za tuto píseň získal umělec nominaci na Grammy. Rovněž se zde objevuje píseň You’ll Be In My Heart, která je ověnčená prestižním Oscarem.

Kolekce The Singles vyjde ve třech různých formách, fanoušci si tak budou moci vybrat tu, která jim bude nejvíce sedět. První a nejrozsáhlejší verze vyjde na třech discích. K dispozici bude pětačtyřicet písní. Další verze bude mít k dispozici disky dva a na nich najdete třiatřicet písní. Box se čtyřmi vinyly bude mít stejný obsah. Obě verze budou také k dostání i v digitální podobě.

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

U2: 30 let od slavné The Joshua Tree

Irská skupina U2 si v roce 2017 připomene třicáté výroční od vydání jejich slavného alba The …