Domů / Klipy & videa / Největší hity 90. let 3. část

Největší hity 90. let 3. část

Devadesátky, pro mnoho z nás jde o dobu, ve které jsme vyrůstali, dospívali. Byla to doba, kdy jsme chodili v lacláčích, zvonáčích s tričkem, které končilo těsně pod prsy. Kreslili jsme kamarádům do památníčků, měly první panenku Barbie, sbírali kartičky hokejistů, nosili barevné korálky a hráli pogy. Pro jaké hity jsme hlasovali v hitparádách a poslouchali je v rádiu?

Mr. President – Coco Jambo

Brémští muzikanti, kteří vypálili do světel reflektorů hitovku Coco Jambo a pár dalších. Bez nich se neobešla žádná letní párty. Kdo na tuto hitovku netrsal, jako by snad ani tehdy nebyl.

The Kelly Family – An Angel

Vlasatá rodinka způsobila svým megahitem doslova šílenství. Album, na kterém je i tento legendární hit se prodalo 4,5 miliónů kusů a díky tomuto hitu se rodina hřála pár let na výsluní. V srdcích fanoušků má své místo kapela dodnes.

No Mercy – Where Do You Go

Sladký boyband, který milovaly všechny dívky. A jejich písně se hrály na mnoha diskotékách, jejich podobizny na plakátech zdobily nejeden dívčí pokojíček.

Lunetic – Máma

Tklivá píseň věnovaná mamince, sladcí hoši, kteří se na vás usmívali ze všech hitparád a fotek. Lunetic brali se svými singly žebříčky hitparád útokem. Skupina se snaží dále vystupovat, ovšem bez Martina Kociána.

Sasha – I feel lonely

Roztomiloučký úsměv, sexappeal a zamilované popové písničky, tímto zpěvák Sasha lámal nejedno dívčí a ženské srdce a to koncem devadesátých let.

Captain Jack – Captain Jack

Eurodancové německé duo vzniklo v půlce devadesátých let. Jejich velký hit „Captain Jack“ si zpívali a tančili na něj všichni.

Máte i vy oblíbený hit z 90. let? Podělte se s námi o něj v komentářích!

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Lenny

Když se na ní zadíváte, podoba tam je. Víte přesně, že jde o dceru zpěvačky …