Domů / Akce/Festivaly / Po Colours of Ostrava budou Passenger i v Praze

Po Colours of Ostrava budou Passenger i v Praze

Passenger se letos objevil na multižánrovém hudebním festivale Colours of Ostrava. Zde se setkal s velkým úspěchem. Do České republiky se tak Passenger přijede v letošním roce ještě jednou. Navštíví spolu se svou kapelou Prahu. Sebou přiveze také speciálního hosta. Všichni, kteří na tento koncert zavítají, se mají skutečně na co těšit.

Je na co se těšit!

Návštěvníci festivalu Colours of Ostrava Passenger velmi dobře znají, byli letošním hostem a zanechali po sobě velmi příjemné a úspěšné vystoupení. Návštěvníci tak už vědí, že je se opravdu na co těšit. V českých rádiích a rádiích v zahraničí se objevil singl Let Her Go. Ovšem i další písničky z alba jsou velmi povedené a stojí za poslech. Britský písničkář a skladatel Passenger do České republiky přiveze kromě nových písniček také speciálního hosta. Tím bude folkový zpěvák Gregory Alan Isakov.

Nejen kvalitní hudba

Dobrá hudba, poutavé texty, symbióza na pódiu. To vše by měl mít dobrý hudebník. A Passenger toto všechno má a co víc, na pódium z něj vyzařuje nadšení, upřímnost, na nic si nehraje. Colours of Ostrava ovládl a to byl britský písničkář sám, v zádech neměl oporu své kapely. Sám, s kytarou a přesto si diváky podmanil a získal si mnoho nových fanoušků. Mike Rosenberg neboli Passenger byl pouliční umělec. Mezi světové hvězdy jej katapultoval právě singl Let Her Go. Na svém kontě má Passenger sedm studiových alb. Na pražském koncertě tak představí písničky ze svého nového alba Somebody’s Love.

Kromě známějších i méně známých písní tento britský hudebník prokládá své vystoupení průpovídkami a povídáním, což jej opět o kousek odlišuje od dalších hudebníků. Chcete-li si vychutnat nevšední hudební zážitek, zavítejte 2.10.2016 do pražské Lucerny. Lístky jsou již v předprodeji.

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Olomouci se představil Dyrk Shivay

Druhý březnový víkend patřil v Olomouci neobyčejné návštěvě. Z Německa přijel zpěvák a kytarista Dyrk Shivay, aby …