Domů / Doporučujeme / Princův výběr hitů vyjde již v listopadu

Princův výběr hitů vyjde již v listopadu

V letošním roce odešel Prince do hudebního nebe. Jako vzpomínku na něj a jeho největší hity vyjde příští rok deluxe edice výběrovky Purple Rain. Bude obsahovat druhý disk, který bude podle firmy Earner Bros Records obsahovat mnohé rarity, které fanoušky tohoto talentovaného umělce potěší. Fanoušci však nemusejí být smutní, dočkají se i v letošním roce. Vyjde totiž kompilace Prince 4Ever.

Rozsáhlá kompilace

Rozsáhlá kompilace ponese název Prince 4Ever moc rarit neslibuje. Díky ní získáte na čtyřicítku nejznámějších hitů, jako například již zmíněný Purple Rain, Kiss, Raspberry Beret, When Doves Cry a mnohé další. Na této výběrovce najdete například song Moonbeam Levels, který Prince původně nahrával pro album 1999, ale nakonec nevyšel.

Reedice se spoustou rarit

Reedice desky Purple Rain vyjde během příštího roku a už nyní se proslýchá, že se na ní objeví druhý disk, který bude plný rarit. Tento projekt není novinkou, byl domluvený se samotným Princem a to krátce před jeho smrtí. Může se tak stát, že se právě na této desce rarit objeví Father’s Son, Lall Night and Possessed, All Day a podobně. Půjde tak o oficiální veze písní. Zatím se šířili pouze neoficiální cestou.

Mnoho dalšího materiálu

Prince byl bezesporu velmi talentovaný umělec, který je ikonou hudebního světa. Bylo o něm známo, že byl velmi aktivní. Nahrával několik studiových LP během roku a dlouho si alba sám vydával. Zůstalo po něm mnoho nevydané muziky. Je tedy možné, že na tomto archivu se bude ještě vydělávat dlouhá a dlouhá léta. Prince přinesl mnoho kvalitní muziky, která bude nyní k dispozici na této kompilaci.

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Comeback The Kelly Family

Mnoha lidem tato hudební devítka sourozenců v devadesátých letech vadila a tradovaly o nich vtipy. V srdcích …