Domů / Klipy & videa / Emma Drobná přináší singl Smile

Emma Drobná přináší singl Smile

Emma drobná, původem Slovenka, která je však známá také lidem v České republice. Není se čemu divit, jde o vítězku zatím poslední řady soutěže Česko – Slovenská SuperStar. Během celé soutěže podávala skvělé a konstantní výkony, které se líbili nejen porotě, ale také divákům, kteří Emmu svými hlasy posunuli až k vítězství. Nyní Emma přichází se svým vlastním singlem.

Singl Smile

Nedávno Emma vydala debutový singl s názvem Smile. Můžete jí slyšet také ve slovenském rozhlasovém éteru. Doba internetu zajistila Emmě na YouTube již přes 500 tisíc zhlédnutí a noví stále a stále přibývají. Vydání svého singlu nijak neuspěchala, pěkně si počkala a vybírala, s kým naváže spolupráci. A zvolila velmi dobře, v minulosti produkční tým Creative Music House spolupracoval se jmény jako Richard Müller, Debbi či Tina.

Vlastní text

Emma se odchyluje i v oblasti textu, který si, jako jedna z mála psala sama. Ukazuje tak jasně, že je nejen zpěvačka, ale také dobrá textařka, která do svých písní přináší osobní rozměr. Podle mnohých jde o velmi zdařilý text. Zčásti se podílela také na hudební části, což oceňují nejen hudební kritici, ale především fanoušci, kterým se tímto krokem přibližuje. Jako hudebnice je tedy Emma Drobná velmi osobitá, jde si svou cestou a sklízí úspěch. Na domácím poli je její singl na čtrnáctém místě a figuruje také v TOP 100 ve slovenské verzi.

Úspěch již v začátcích

Svým zajímavým hlasem velmi dobře během soutěže prezentovala skladby například od Rihanny, Coldplay nebo od Hany Hegerové. Není tedy divu, že album, které se sestavovalo ze záznamů televizních přenosů si pořídilo velké množství jejich příznivců. Tato kolekce se dokonce objevila mezi nejprodávanějšími deskami v předvánoční době. A to si jistě zaslouží úspěch. Emma drobná tak boří mýty o tom, že s koncem této hudební soutěže končí i zájem posluchačů o jednotlivé interprety.

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Kapely, které přišly o svého frontmana

Hlavním, často i lídrem celé kapely bývá frontman. Jde o vůdčí osobnosti, které si fanoušci …