Domů / Akce/Festivaly / Kryštof kempuje s fanoušky

Kryštof kempuje s fanoušky

Neopakovatelná atmosféra, úzká komunikace s fanoušky, přátelská atmosféra, hudební vystoupení. To vše zažijete, když se zúčastníte jednoho z Kryštof kempů. Kapela se snaží se svými fanoušky setkávat netradičně, připravuje pro ně vždy něco speciálního. Snaží se být blízko fanouškům, přináší něco, co se zatím v našich končinách objevuje jen zřídkakdy.

13620906_10153981970789775_4336528704173001924_n

Jednodenní festival plný zážitků

Kryštof Kemp se snaží jeho návštěvníkům zpříjemnit letní prázdniny jednodenním festivalem, který je naplněn hudbou, setkávání s přáteli a zábavou. Organizuje se v sedmi přírodních amfiteátrech a kromě koncertů je organizován doprovodný program, který nezklame nikoho. Kempy jsou unikátní nejen proto, že se kapela snaží zrušit „bariéru“ která na koncertech vzniká, ale také proto, že jsou kempy vždy v nějakém stylu. Letos se plavíte s kapelou v pirátském stylu.

Zábava pro všechny

Kempy si užijí všichni, mladí, dospělí, rodiče, prarodiče i děti. Můžete jej pojmout jako rodinné setkání, každý si zde najde to své, napříč generacemi. Hlavní festivalový den je sobota, ovšem můžete přijet už v pátek a strávit tak večer a část noci s kapelou ve stanovém městečku, nudit se rozhodně nebudete. Doprovodný program, který organizují jednotliví členové kapely je pestrý. Kapela si opět pozvala na svůj Kemp hudební hosty, o zábavu tak bude postaráno.

Na co se můžete těšit?

Těšit se kromě hlavní hvězdy večera, kapely Kryštof, můžete na Michala Hrůzu, Voxel, Jelen, Ivana Mládka a jeho Banjo Band. Jak popisují fanoušci, kteří se kempu zúčastnili, přátelská atmosféra, pohoda, to vše získáte, když se na Kryštof Kemp vydáte. Chcete-li i vy zažít tuto neopakovatelnou atmosféru, musíte počkat na příští Kempy, ty letošní jsou totiž beznadějně vyprodané.


Může vás také zajímat: kouření, online recepty, filmové novinky, výhodné pojištění, půjčky, hypotéky, novinky z financí, pojištění

O Zuzana Žáková

Shlédněte také

Apocalyptica bude v Praze

Apocalyptica je finská hudební skupina, která interpretuje původem heavy metalové skladby a to velmi jedinečným …